Аксесуари для пустушок

Аксесуари для пустушок

Народження дитини пов'язане з безліччю приємних клопотів. Це і облаштування дитячої кімнати, і вибір надійної ліжечка, і покупки іншого приладдя для догляду за малюком. У списку речей, які необхідно придбати для крихти, - пустушки і аксесуари. Не знаєте, де найкраще купити соски в Україні? Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір якісних дитячих пустушок за помірними цінами. Це вироби від надійного і популярного виробника BABY TEAM. Також для вас - безліч інших товарів для новонароджених даної торгової марки, доступних для замовлення в 1 клік.


Контейнер для пустушки Baby team, 0+, арт. 3301 (ПОШКОДЖЕНА УПАКОВКА)
Ланцюжок для пустушки круглий Baby team, 0+, арт. 3333 (овечка)
Ланцюжок для пустушки круглий Baby team, 0+, арт. 3333 (собачка)
Контейнер для пустушки Baby team, 0+, арт. 3301 (жовто-зелений)
Контейнер для пустушки Baby team, 0+, арт. 3301 (фіолетово-білий)
Ланцюжок для пустушки «Джунглі» Baby team, 0+, арт. 3331
Ланцюжок для пустушки «Звірятка» Baby team, 0+, арт. 3332 (котик)
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Відгуки покупців

Ланцюжок для пустушки силіконовий Baby team, 0+, арт. 3390 (рожева зірочка)

Ланцюжок для пустушки силіконовий Baby team, 0+, арт. 3390 (рожева зірочка)

Наша любимая цепочка для пустышки. Качес ...

Катя 18.07.2022

Контейнер для пустушки Baby team, 0+, арт. 3301 (ПОШКОДЖЕНА УПАКОВКА)

Контейнер для пустушки Baby team, 0+, арт. 3301 (ПОШКОДЖЕНА УПАКОВКА)

В контейнер помещается две пустышки, оче ...

Елена 20.06.2022

Набір іграшок для ванни "Черепашка" Baby team, 6+, арт. 9028

Набір іграшок для ванни "Черепашка" Baby team, 6+, арт. 9028

Прекрасная игрушка. Очень рекомендую. Не ...

Юля 10.06.2022

Іграшка музична "Гітара" Baby team, 9+, арт. 8644 (жовта)

Іграшка музична "Гітара" Baby team, 9+, арт. 8644 (жовта)

Ну крутецька гітарка. Подарували племінн ...

Настя 10.07.2022

Вас можуть зацікавити

Завжди актуально

Силікон чи латекс

Дитячі пустушки та прорізувачі: за чи проти? Серед авторитетних педіатрів та дитячих ортодонтів існує безліч діаметрально протилежних думок та відгуків про користь та шкоду пустушок та прорізувачів. Інтернет-магазин Babyteam.ua, на підставі їхніх рекомендацій та наукових праць, підготував для мам кілька практичних порад для того, щоб не нашкодити принципам успішного грудного вигодовування та формування нормального прикусу дитини.
  • Пустушка - спеціальний пристрій, що імітує материнський сосок. Якщо немовля спокійний – є сенс замислитись про доцільність її застосування взагалі. Але якщо ситуація посилюється – малюк збуджений, заходиться від плачу – соска може утихомирити маленького крикуна.
  • Якщо мама вигодовує грудьми - давати пустушку можна тільки в тому випадку, коли малюк не голодний. А під час сну педіатри рекомендують не використовувати її, або ж відучувати від цієї звички. В іншому випадку, щоразу, коли соска випадатиме з рота сплячої дитини, це буде обертатися черговою порцією істерики та плачу.
  • Відвчати дитину від пустушки, згідно з рекомендаціями ВООЗ, потрібно з п'яти місяців. У цьому віці починає згасати смоктальний рефлекс. Займайте немовля активними іграми, так процес навчання пройде легко і безболісно.
  • Прорізування молочних зубів – процес, що іноді супроводжується для малюка больовими відчуттями. Для того, щоб звести їх до мінімуму, крім жарознижувальних та аналгетичних препаратів, ортодонтами та педіатрами були розроблені спеціальні еластичні пристрої - дитячі прорізувачі. З 3 по 5 місяць життя з'являються передні, з 6 – премоляри, з 7-9 – дальні зубки. Враховуючи особливості зростання зубів, для різного віку використовуються інші конфігурації виробу.
  • Не забувайте про те, що пустушка не може замінити прорізувач: їх дизайн та щільність матеріалів суттєво відрізняються. Строго дотримуйтесь правил гігієни та експлуатації: регулярно очищайте виріб від забруднень, у разі пошкоджень – придбайте нове.

Чому варто обирати на Babyteam?

На нашому сайті представлені дитячі пустушки та прорізувачі із сучасних, безпечних для дитини, екологічно чистих матеріалів. Актуальні та доступні ціни, докладний опис кожного виробу допоможуть зробити правильний вибір. Купити дитячі пустушки та прорізувачі у нас – просто! Окрім широкого асортименту продукції, ми надаємо швидку доставку вашої покупки з Києва до будь-якого населеного пункту України.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3