Пустушки

Пустушки
Пустушка - необхідна приналежність у догляді за малюком. Один із найсильніших і необхідних рефлексів – смоктальний. Крім того, що таким чином формуються небо та лицеві м'язи, сам процес заспокоює, що благотворно впливає на нервову систему малюка. Пустушка також відволікає, коли, наприклад, ріжуться зубки. Діти, які перебувають на грудному вигодовуванні, задовольняють свій смоктальний рефлекс у повній мірі. На сайті нашого інтернет-магазину ви можете купити пустушку будь-якої форми та з будь-якого матеріалу за найдоступнішою ціною.


Пустушка силіконова класична Baby team, 6+, арт. 3014 (жовта)
Пустушка силіконова ортодонтична Baby team, 0+, арт. 3001
Пустушка силіконова класична Baby team, 0+, арт. 3007 (блакитна)
Пустушка силіконова класична Baby team, 0+, арт. 3007 (рожева)
Пустушка латексна класична Baby team, 0+, арт. 3220 (жовта)
Пустушка латексна класична Baby team, 0+, арт. 3220 (зелена)
Пустушка латексна класична Baby team, 6+, арт. 3222  (зелена)
Пустушка латексна класична Baby team, 6+, арт. 3222 (жовта)
Показано з 1 по 15 із 20 (2 сторінок)

Відгуки покупців

Пустушка силіконова класична Baby team, 6+, арт. 3014 (жовта)

Пустушка силіконова класична Baby team, 6+, арт. 3014 (жовта)

Дуже вдала пустушка. Підійшла дитині. ...

Іра 16.08.2022

Пустушка латексна вишнеподібної форми з кільцем, що світиться Baby team, 6+, арт. 3225

Пустушка латексна вишнеподібної форми з кільцем, що світиться Baby team, 6+, арт. 3225

Ціна доступна, якість супер. Пустушкою з ...

Катерина Муляр 25.06.2022

Пустушка силіконова класична Baby team, 6+ (TRITAN-пластик), арт. 3104

Пустушка силіконова класична Baby team, 6+ (TRITAN-пластик), арт. 3104

Пустышка ребенку подошла. Форма самой с ...

Лера 01.08.2022

Пустушка силіконова ортодонтична Baby team, 6+ (TRITAN-пластик), арт. 3102

Пустушка силіконова ортодонтична Baby team, 6+ (TRITAN-пластик), арт. 3102

Пустышка супер. Пластик без запаха, каче ...

Лера 26.06.2022

Вас можуть зацікавити

Силікон чи латекс

Дитячі пустушки та прорізувачі: за чи проти? Серед авторитетних педіатрів та дитячих ортодонтів існує безліч діаметрально протилежних думок та відгуків про користь та шкоду пустушок та прорізувачів. Інтернет-магазин Babyteam.ua, на підставі їхніх рекомендацій та наукових праць, підготував для мам кілька практичних порад для того, щоб не нашкодити принципам успішного грудного вигодовування та формування нормального прикусу дитини.
  • Пустушка - спеціальний пристрій, що імітує материнський сосок. Якщо немовля спокійний – є сенс замислитись про доцільність її застосування взагалі. Але якщо ситуація посилюється – малюк збуджений, заходиться від плачу – соска може утихомирити маленького крикуна.
  • Якщо мама вигодовує грудьми - давати пустушку можна тільки в тому випадку, коли малюк не голодний. А під час сну педіатри рекомендують не використовувати її, або ж відучувати від цієї звички. В іншому випадку, щоразу, коли соска випадатиме з рота сплячої дитини, це буде обертатися черговою порцією істерики та плачу.
  • Відвчати дитину від пустушки, згідно з рекомендаціями ВООЗ, потрібно з п'яти місяців. У цьому віці починає згасати смоктальний рефлекс. Займайте немовля активними іграми, так процес навчання пройде легко і безболісно.
  • Прорізування молочних зубів – процес, що іноді супроводжується для малюка больовими відчуттями. Для того, щоб звести їх до мінімуму, крім жарознижувальних та аналгетичних препаратів, ортодонтами та педіатрами були розроблені спеціальні еластичні пристрої - дитячі прорізувачі. З 3 по 5 місяць життя з'являються передні, з 6 – премоляри, з 7-9 – дальні зубки. Враховуючи особливості зростання зубів, для різного віку використовуються інші конфігурації виробу.
  • Не забувайте про те, що пустушка не може замінити прорізувач: їх дизайн та щільність матеріалів суттєво відрізняються. Строго дотримуйтесь правил гігієни та експлуатації: регулярно очищайте виріб від забруднень, у разі пошкоджень – придбайте нове.

Чому варто обирати на Babyteam?

На нашому сайті представлені дитячі пустушки та прорізувачі із сучасних, безпечних для дитини, екологічно чистих матеріалів. Актуальні та доступні ціни, докладний опис кожного виробу допоможуть зробити правильний вибір. Купити дитячі пустушки та прорізувачі у нас – просто! Окрім широкого асортименту продукції, ми надаємо швидку доставку вашої покупки з Києва до будь-якого населеного пункту України.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3