Прорізувачі для зубів

Прорізувачі для зубів

Період, коли у тримісячного малюка починають з'являтися перші зубки, важкий і для нього самого, і для батьків. Запалені ясна сверблять, у роті відчувається дискомфорт. Зростання зубів може супроводжуватися підвищенням температури та відмовами від їжі. Стримати біль у роті малюки можуть прорізувачі - для дітей вони стають і улюбленою іграшкою і втіхою в особливо важкі хвилини.


Прорізувач з водою "Геометрія" Baby team, 4+, арт. 4030 (ПОШКОДЖЕНА УПАКОВКА)
Прорізувач-брязкальце Baby team, 4+, арт. 4001 (ПОШКОДЖЕНА УПАКОВКА)
Прорізувач з гелем Baby team, 4+, арт. 4005 (жовта квіточка)
Прорізувач з гелем Baby team, 4+, арт. 4005 (фіолетова зірочка)
Прорізувач з водою Baby team, 4+, арт. 4004 (Ведмежатко)
Прорізувач з водою Baby team, 4+, арт. 4004 (Кенгуру)
Прорізувач масажер силіконовий Baby team, 4+ , арт. 4013
Прорізувач-брязкальце з водою Baby team, 4+, арт. 4036 (жовтий)
Прорізувач-брязкальце з водою Baby team, 4+, арт. 4036 (зелений)
Показано з 1 по 15 із 24 (2 сторінок)

Відгуки покупців

Прорізувач силіконовий "Єдиноріг" Baby team, 4+, арт. 4018 (ПОШКОДЖЕНА УПАКОВКА)

Прорізувач силіконовий "Єдиноріг" Baby team, 4+, арт. 4018 (ПОШКОДЖЕНА УПАКОВКА)

Дуже симпатична погризушка для маляти. К ...

Аліна М. 03.07.2022

Силіконовий прорізувач "Дельфін" Baby team, 4+, арт. 4015

Силіконовий прорізувач "Дельфін" Baby team, 4+, арт. 4015

Необычный грызунок, ребенку прям очень з ...

Лера 26.07.2022

Прорізувач-брязкальце з водою Baby team, 4+, арт. 4036 (жовтий)

Прорізувач-брязкальце з водою Baby team, 4+, арт. 4036 (жовтий)

Погремушка хорошая. Заказ обработали быс ...

Антонина 23.08.2022

Прорізувач силіконовий  Морські мешканці  Baby team, 4+, арт. 4008 (крабик )

Прорізувач силіконовий Морські мешканці Baby team, 4+, арт. 4008 (крабик )

Веселый красочный грызунок. Удобные форм ...

Оксана 06.08.2022

Вас можуть зацікавити

Завжди актуально

Силікон чи латекс

Дитячі пустушки та прорізувачі: за чи проти? Серед авторитетних педіатрів та дитячих ортодонтів існує безліч діаметрально протилежних думок та відгуків про користь та шкоду пустушок та прорізувачів. Інтернет-магазин Babyteam.ua, на підставі їхніх рекомендацій та наукових праць, підготував для мам кілька практичних порад для того, щоб не нашкодити принципам успішного грудного вигодовування та формування нормального прикусу дитини.
  • Пустушка - спеціальний пристрій, що імітує материнський сосок. Якщо немовля спокійний – є сенс замислитись про доцільність її застосування взагалі. Але якщо ситуація посилюється – малюк збуджений, заходиться від плачу – соска може утихомирити маленького крикуна.
  • Якщо мама вигодовує грудьми - давати пустушку можна тільки в тому випадку, коли малюк не голодний. А під час сну педіатри рекомендують не використовувати її, або ж відучувати від цієї звички. В іншому випадку, щоразу, коли соска випадатиме з рота сплячої дитини, це буде обертатися черговою порцією істерики та плачу.
  • Відвчати дитину від пустушки, згідно з рекомендаціями ВООЗ, потрібно з п'яти місяців. У цьому віці починає згасати смоктальний рефлекс. Займайте немовля активними іграми, так процес навчання пройде легко і безболісно.
  • Прорізування молочних зубів – процес, що іноді супроводжується для малюка больовими відчуттями. Для того, щоб звести їх до мінімуму, крім жарознижувальних та аналгетичних препаратів, ортодонтами та педіатрами були розроблені спеціальні еластичні пристрої - дитячі прорізувачі. З 3 по 5 місяць життя з'являються передні, з 6 – премоляри, з 7-9 – дальні зубки. Враховуючи особливості зростання зубів, для різного віку використовуються інші конфігурації виробу.
  • Не забувайте про те, що пустушка не може замінити прорізувач: їх дизайн та щільність матеріалів суттєво відрізняються. Строго дотримуйтесь правил гігієни та експлуатації: регулярно очищайте виріб від забруднень, у разі пошкоджень – придбайте нове.

Чому варто обирати на Babyteam?

На нашому сайті представлені дитячі пустушки та прорізувачі із сучасних, безпечних для дитини, екологічно чистих матеріалів. Актуальні та доступні ціни, докладний опис кожного виробу допоможуть зробити правильний вибір. Купити дитячі пустушки та прорізувачі у нас – просто! Окрім широкого асортименту продукції, ми надаємо швидку доставку вашої покупки з Києва до будь-якого населеного пункту України.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3